کارخانه اخبار اقتصادی رسانه ها عربستان

کارخانه: اخبار اقتصادی رسانه ها عربستان عربستانی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چه بازیکنانی در لیست ورود و خروج استقلال هستند؟

تیم استقلال فعالیتش را در نقل‌وانتقالات شروع کرده و سراغ گزینه‌های مدنظر خود رفته است.

چه بازیکنانی در لیست ورود و خروج استقلال هستند؟

چه بازیکنانی در لیست ورود و خروج استقلال هستند؟

عبارات مهم : بازیکن

تیم استقلال فعالیتش را در نقل وانتقالات شروع کرده و سراغ گزینه های مدنظر خود رفته است.

به گزارش تسنیم، مدیران کلوب استقلال با صحبت هایی که با وینفرد شفر انجام داده اند، لیست ورودی های فصل آینده خود را اولویت بندی کرده اند تا بر اساس آن، اقدام به جذب بازیکن کنند.

در خط حمله، گزینه هایی چون مرتضی تبریزی (ذوب آهن)، مرتضی آقاخان (پیکان)، روح الله باقری (خونه به خونه بابل) و … قرار دارند. تبریزی با ذوب آهن یک سال دیگر قرارداد دارد و قرار است کلوب استقلال در روزهای آینده نامه رسمی خود جهت جذب این بازیکن را به کلوب ذوب آهن بدهد. آقاخان، مهاجم پیکان هم به علت پیشنهاد مالی بالایی که داده، در حال حاضر از لیست استقلال خارج شده است هست، مگر اینکه در روزهای آینده اتفاق دیگری رخ دهد. باقری، مهاجم فصل گذشته خونه به خونه بابل که نمایش خوبی در این تیم داشت و توانست خودش را به عنوان صورت معرفی کند نیز مورد توجه استقلالی ها قرار گرفته و مذاکراتی هم با او انجام شده است هست. قرار است در روزهای آینده این مذاکرات نهایی شود.

براساس این گزارش، در خط دفاع، محمد دانشگر مدافع فصل گذشته سایپا در تیررس استقلالی هاست. این بازیکن از چند تیم لیگ برتری از جمله استقلال و پرسپولیس پیشنهاد دارد که روند مذاکراتش با آبی پوشان تهرانی مثبت بوده است.

در خط هافبک، فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری از پارس جنوبی نفراتی هستند که از سوی استقلالی ها صحبت های اولیه با آنها شده است هست. پیوستن این دو بازیکن هم طی روزهای آینده باید با تصمیم کادر فنی نهایی شود.

برای سهمیه زیر 21 سال، هر تیمی می تواند چند بازیکن جذب کند که استقلالی ها با تعدادی از بازیکنان رده نوجوانان و جوانان به توافق رسیده و کار امضای قراردادها آنها نیز به زودی انجام می شود. معروف ترین بازیکن در این بین اللهیار صیادمنش است که اگر مسئله حقوقی او با کلوب سایپا حل شود، قراردادش با استقلال را امضا خواهد کرد.

در مورد لیست خروجی هم، گزینه های زیادی مطرح شده، ولی قرار است تا زمانی که بازیکنان مدنظر جذب نشوند، لیست خروجی داده نشود. پیگیری ها نشان می دهد که بازیکنانی چون بهنام برزای، جابر انصاری و علی قربانی در لیست خروج هستند. در این باره هم گفته می شود که شفر باید نظر نهایی را بدهد و شاید یکی از این سه بازیکن در استقلال بمانند.

به گزارش تسنیم، اسامی مطرح شده است ممکن است دستخوش تغییراتی شده است و بر اساس روند مذاکرات، سایر بازیکنان دیگر لیگ برتری در لیست استقلال قرار بگیرند.

چه بازیکنانی در لیست ورود و خروج استقلال هستند؟

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz