کارخانه اخبار اقتصادی رسانه ها عربستان

کارخانه: اخبار اقتصادی رسانه ها عربستان عربستانی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی رگبار و باران در زیاد استان‌ها در دو روز آینده

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن دو تا چهار درجه‌ای دمای هوا در استان‌های ساحلی خزر، از رگبار پراکنده باران همراه با وزش باد در ب

رگبار و باران در زیاد استان‌ها در دو روز آینده

رگبار و باران در زیاد استان ها در دو روز آینده

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن دو تا چهار درجه ای دمای هوا در استان های ساحلی خزر، از رگبار پراکنده باران همراه با وزش باد در بعضی مناطق کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا ؛احد وظیفه اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های آینده نگری هواشناسی طی سه روز آینده در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان و ارتفاعات زاگرس جنوبی در شرق ارس رشد ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه فردا (۳۰ تیر) و یکشنبه (۳۱ تیر) بر مقدار بارش ها در این مناطق افزوده می شود، تصریح کرد: همچنین بعدازظهر امروز (۲۹ تیر) با شمالی شدن جریان ها در بعضی مناطق اردبیل، گیلان و مازندران رشد ابر و رگبار پراکنده باران، گاهی با رعد و برق آینده نگری می شود.

رگبار و باران در زیاد استان‌ها در دو روز آینده

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه این اوضاع فردا (۳۰ تیر) در بعضی مناطق مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز در شمال سمنان و شمال شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز رخ خواهد داد، گفت: این موج روز یکشنبه (۳۱ تیر) در استان های گلستان و خراسان شمالی باعث رگبار پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد خواهد شد.

به گفته وظیفه، فردا (۳۰ تیر) و یکشنبه (۳۱ تیر) در استان های ساحلی دریای خزر دمای هوا دو تا چهار درجه خنک می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن دو تا چهار درجه‌ای دمای هوا در استان‌های ساحلی خزر، از رگبار پراکنده باران همراه با وزش باد در ب

وی در ادامه تصریح کرد: طی سه روز آینده به خاص در بعضی مناطق شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی مناطق به خاص زابل خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه در این مدت در بعضی مناطق جنوب سمنان، شمال و شرق اصفهان، قم، مرکزی و جنوب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز وزش باد شدید آینده نگری می شود، اظهار کرد: طی سه روز آینده شرق دریای عمان و روز یکشنبه (۳۱ تیر) بخش های مرکزی و شرق خلیج فارس مواج است.

وی در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۳۰ تیر) کمی ابری، دربعدازظهر نیمه ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۹ و حداکثر دمای ۴۱ درجه سانتی گراد و روز یکشنبه (۳۱ تیر) کمی ابری تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتی گراد آینده نگری می شود.

رگبار و باران در زیاد استان‌ها در دو روز آینده

واژه های کلیدی: ایران | باران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz